بازار مسکن پس از انتخابات  

بازار مسکن پس از انتخابات به کدام سو گرایش خواهد داشت ؟
بازار مسکن پس از انتخابات  و رای اعتماد مردم به سیاستهای ۴ سال گذشته حسن روحانی هنوز علائم مشخصی از روند آینده خود را در اختیار تحلیلگران و صاحب نظران قرار نداده است .
از یک سو تداوم سیاستهای ۴ سال گذشته انتظار روزهای آرام و با ثباتی را برای بخش مسکن نوید می دهد و از سوی دیگر کوچکترین نشانه یا اظهار نظرهای متفاوتی این بخش را در بلاتکلیفی و سکون قرار می دهد.
می توان شرایط بازار مسکن در روز

ادامه مطلب  

 

پیام تشکر رهبر معظم انقلاب از حضور گسترده مردم در انتخابات 
در پی حضور پر شکوه و حماسی مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، پیام تشکر و قدردانی صادر و بر نکات مهمی تأکید و توصیه هایی را خطاب به رئیس جمهور و اعضای دولت دوازدهم ارائه کردند.

ادامه مطلب  

مردم هرچه بيشتر و هرچه زودتر پای صندوق‌ها بيايند/سرنوشت كشور دست مردم است  

 
رهبر انقلاب فرمودند: مردم هرچه بیشتر در انتخابات شرکت کنند و هرچه زودتر در پای صندوق‌های رأی حاضر شوند، زیرا کار نیک را باید در اول وقت انجام داد و نباید آن را به تأخیر انداخت.
به گزارش گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین دقایق آغاز رأی‌گیری دوازدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره‌ی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور در محل صندوق سیار 110 در حسینیه‌ی امام خم

ادامه مطلب  

جرایم سایبری  

جرایم سایبری
 به گزارش تیم بررسی امنیت سایبر- نظر جالب پوتین در باره هکرهای روس
پوتین: شهروندان میهن‌پرست روسی می‌توانند عامل نفوذ به انتخابات ریاست جمهوری باشند
ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه اعلام کرده ممکن است برخی از شهروندان میهن‌پرست در این کشور، حملات سایبری با اهداف سیاسی را علیه کشورهای دیگر انجام داده باشند ولی دولت روسیه در این نفوذها و حملات هیچ نقشی نداشته است.
به دنبال اتهاماتی که به روسیه در مورد نفوذ به انتخابات ریا

ادامه مطلب  

جرایم سایبری  

جرایم سایبری
 به گزارش تیم بررسی امنیت سایبر- نظر جالب پوتین در باره هکرهای روس
پوتین: شهروندان میهن‌پرست روسی می‌توانند عامل نفوذ به انتخابات ریاست جمهوری باشند
ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه اعلام کرده ممکن است برخی از شهروندان میهن‌پرست در این کشور، حملات سایبری با اهداف سیاسی را علیه کشورهای دیگر انجام داده باشند ولی دولت روسیه در این نفوذها و حملات هیچ نقشی نداشته است.
به دنبال اتهاماتی که به روسیه در مورد نفوذ به انتخابات ریا

ادامه مطلب  

انتخابات ریاست جمهوری در یزد  

محمدعلی طالبی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به مشارکت ۹۳ درصدی مردم استان یزد در انتخابات اظهار داشت: در انتخابات ریاست جمهوری مجموع آرای مأخوذه، ۶۳۳ هزار و ۱۷۳ رای بوده که از این میزان ۱۴ هزار و ۶۱۹ رای باطله بوده است.
وی عنوان کرد: در استان یزد حسن روحانی ۴۰۲ هزار و ۹۹۵ رای معادل بیش از ۶۳ درصد آرا، ابراهیم رئیسی ۲۰۶ هزار و ۵۱۴ رای معادل بیش از ۳۲ درصد آرا، میرسلیم ۶ هزار و ۱۴۱ رای معادل ۰.۹۷ درصد آرا و هاشمی طبا ۲ هزار و ۹۰۴ رای معادل ۰.۴۶ د

ادامه مطلب  

زنان و انتخابات ریاست جمهوری در ایران  

    زنان و انتخابات ریاست جمهوری در ایران
مطابق اصل یکصد و پاتزدهم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران  " رئیس جمهور باید از میان رجل  با شد ، اما  در عین حال (مرد بودن ) از شرایط کاندیداهای ریاست جمهوری نیست .
 سایت الف در تاریخ 22 فروردین سال 1388 این چنین گزارش می دهد "  سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد کاندید شدن زنان در انتخابات ریاست جمهوری منعی ندارد و شورای نگهبان هیجگاه واژه رجل سیاسی را در قانون اساسی تفسیر نکرده است ".

ادامه مطلب  

واکنش قاطع رهبر انقلاب به هارت‌وهورت‌هاي آمريکا؛ وقتي توي دهانشان خورد آن‌وقت مي‌فهمند حساب و کتاب چ  

واکنش قاطع رهبر انقلاب به هارت‌وهورت‌های آمريکا؛ وقتی توی دهانشان خورد آن‌وقت می‌فهمند حساب و کتاب چیست 


پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای/ در بیست و سومین روز از ماه مبارک رمضان، جمعی از خانواده‌های شهدای مرزبانیِ ارتش، سپاه و نیروی انتظامی و همچنین شهدای مدافع حرم و شهدای وزارت اطلاعات با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

گزیده‌ای از بیانات رهبر انقلاب در این دیدار به شرح زیر است:
*این انقلاب و نظامی که به

ادامه مطلب  

حماسه حضور  

دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری وپنجمین
 
انتخابات شورای اسلامی شهروروستا با حضور
 
گسترده   مردم روستای   گیل ملک  همچون 
 
ملت ایران  اسلامی به  فرمایش رهبر معظم 
 
انقلاب لبیک گفتند . آقایان 1-بهنام مرادی 
 
-2-سبحان اسماعیل زاده -3-بهزادمرادزاده
 
به عنوان اعضای اصلی  شورا ی روستای
 
گیل ملک انتخاب گردیدند . برای اعضای 
 
منتخب آرزوی توفیق جهت خدمت به مردم 
 
را داریم .
 

ادامه مطلب  

پرسپولیس - الاهلی رفت و برگشت در عمان  

به گزارش خبر فوری؛ در یکی از حساس ترین دیدارهای یک چهارم نهايي لیگ قهرمانان آسیا دو تیم الاهلی عربستان و پرسپولیس ایران باید به مصاف هم بروند.
با توجه به اینکه دیدار این دو تیم در کشور ثالث باید برگزار شود هم تیم فوتبال پرسپولیس و هم الاهلی، عمان را به عنوان میزبان نهايي خود انتخاب کردند.
روزنامه یورو اسپورت عربستان تاکید کرد که انتخاب الاهلی و پرسپولیس برای رویارویی با همدیگر در یک چهارم نهايي لیگ قهرمانان آسیا کشور عمان و ورزشگاه سلطان ب

ادامه مطلب  

"انگار ١٢و٣/٤ ساله بودن بس نبود كه حالا مادرم هم مي خواهد نامزد رياست جمهوري شود"  

دلایل این كه مامان نباید نامزد ریاست جمهوری شود:
١مامان مجبور خواهد شد با یك میلیون نفر دست بدهد. و ممكن است یك مریضی وحشتناك بگیرد. مثل همان كه برای رییس جمهور سریال ٢٤ اتفاق افتاد. 
٢الان كه دقیقا بدترین قیافه را دارم، عكاس ها برای عكس گرفتن از من صف كشیده اند. مامان نمی توامد صبر كند تا من این مرحله ی ناجرز را رد كنم بعد نامزد ریاست جمهوری شود؟ مثلا وقتی سی سالم شده باشد؟ 
٣ و مهم ترین دلیل برای این كه مامان نباید نامزد انتخابات شود این است ك

ادامه مطلب  

تردیدی ندارم که هجمه مستمر روحانی به سپاه نه سهو است نه متأثر از عملکرد اقتصادی سپاه  

دکتر "عبدالله گنجی" مدیرمسؤول روزنامه جوان:
تردیدی ندارم که هجمه مستمر روحانی به سپاه نه سهو است نه متأثر از عملکرد  اقتصادی سپاه.
«اگر من جای مسؤولان قرارگاه خاتم بودم همین فردا همه چیز را تعطیل و ۱۷۰ هزار کارگر شاغل را روی سر دولت آوار می‌کردم.»
چرا نیروهای مسلح به مردم نمی‌گویند سال گذشته فقط 25 درصد از بودجه مصوب خود را دریافت کرده اند؟...»»

ادامه مطلب  

پیام رحمت الله ترابی ، بخشدار جلگه به مردم منطقه ی جلگه به مناسبت حضور در انتخابات  

متن پیام آقای رحمت الله ترابی ، بخشدار جلگه به مناسبت حضور گسترده ی مردم در انتخابات ریاست جمهوری ، مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره ی شوراهای اسلامی شهر و روستا  به مردم منطقه ی جلگه
بسمه تعالی
مردم شهید پرور و ولایتمدار و همیشه در صحنه بخش جلگه
با سلام
درود خدا به روان پاک شهیدان انقلاب اسلامی ایران و شما مردم مؤمن و همیشه در صحنه که بار دیگر همگام با ملت بزرگ ایران برای تجدید بیعت با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حماسه ای دیگر را

ادامه مطلب  

سایه های بدون فاصله  

سلام دوستم. قول بده یک روز مرا هم مهمان کتلت های درجه یک ات بنمایی.کتلت های من تغلبی هستن. با سیر رنده شده   و ادویه جنوبی ظاهر ابروداری پیدا میکنند. این روزها اعصاب خط خطی دارم. از دست مردم سالاری تغلبی که کفرم را در اورده. این همه هزینه میکنیم برای برگزاری انتخابات اقای خاتمی لیست میدهند ما میریم تعرفه پر میکنیم. حکمت کتاب های گاج را دارند ایشان برای مخ های اکبند ما.ما مردمی هستیم که هنوز رضا قلدر اسطوره خیلیهامان است. امام خمینی میگویند نه ی

ادامه مطلب  

پایان انتخابات، مناظرات و لزوم راه اندازی 90 سیاسی  

پایان انتخابات، مناظرات و لزوم راه اندازی 90 سیاسی
انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم نیز با همه ی فراز و نشیب هایش به پایان رسید و نظام جمهوری اسلامی در راه بلوغ سیاسی یک پله دیگر پیمود و تجربیات تازه ای در این میدان رقم خورد.
به اعتراف بسیاری از ناظران، مناظرات سیاسی یکی از موثرترین برنامه هایی بود که در آگاهی مردم و انتخاب آنان تأثیرگذار بود و گذشته از این آگاهی بخشی، سوال برانگیز هم بود! بسیاری از خود می پرسیدند این اطلاع رسانی و افشاگری های ن

ادامه مطلب  

کاربرد آمار فضایی در تحلیل پدیده های سیاسی اجتماعی مانند انتخابات  

کاربرد  آمار فضایی در تحلیل پدیده های سیاسی اجتماعی مانند انتخابات
امروزه پدیده¬های سیاسی و اجتماعی از مسائل و مباحث مهمی می باشند که با استفاده از تحلیل¬های آماری و فضایی می توان روند و تاثیرآنها را بررسی و تجزیه و تحلیل کرد.آمار فضایی می¬تواند مسائل و مباحث مرتبط با انتخابات و پدیده¬ها و جریان¬های سیاسی و رای¬گیری را با دید مکانی مورد......
 
برگرفته از کتاب آمار فضایی نوشته دکتر سعید جوی زاده ،ساره حدادی و محمد صادق درانی نژادتلفن سفارش:0

ادامه مطلب  

بهار 96 و خواب های خوش اصولگرایان!  

بهار 96 و خواب های خوش اصولگرایان!
رفته رفته سال 95 به پایان خود نزدیک می شود و گروه های مختلف سیاسی خود را برای کارزار انتخاباتی 96 آماده می کنند و هرچه به پایان سال نزدیکتر شویم این رقابت گرم و گرم تر خواهد شد. در این میان یکی از مهمترین عوامل موفقیت، دقت در حرکات رقیب و تعیین خط مشی حرکت بر اساس روش های به کار گرفته شده از سوی طرف مقابل است.
در انتخابات ریاست جمهوری از آنجا که اصولگرایان گزینه ای چندان مطرح برای رقابت با "روحانی" ندارند تلاش های

ادامه مطلب  

اصول‌گرایی اصلاح‌طلبانه بهترین اقدام و تصمیم در رسیدن به یک جامعه موفق است  

حامی ستاد ائتلاف اصلاح و اعتدال انتخابات شورای اسلامی شهر مشهد گفت: اصول‌گرایی اصلاح‌طلبانه بهترین اقدام و تصمیم در رسیدن به یک جامعه موفق است.
به گزارش ایسنا، منطقه خراسان حجت‌الاسلام علی عسکری ظهر امروز در نخستین نشست خبری خود با اصحاب رسانه به تبیین و چرایی تشکیل ائتلاف اصلاح و اعتدال پرداخت و افزود: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری اصول‌گرایی اصلاح‌طلبانه بهترین اقدام و تصمیم در رسیدن به یک جامعه موفق است. ستاد ائتلاف اصلاح و اعتد

ادامه مطلب  

اگر روحانی صادق بود به وزارتخانه‌ها ابلاغ می‌کرد واگذاری پروژه به سپاه ممنوع است  

مدیر مسئول روزنامه جوان نوشت: اگر من جای مسولین قرارگاه خاتم بودم همین فردا همه چیز را تعطیل و ۱۷۰هزار کارگر شاغل را روی سر دولت آوار می کردم. چرا نیروهای مسلح به مردم نمی گویند سال گذشته فقط بیست و پنج درصد از بودجه مصوب خود را دریافت کرده اند

 او صحبت از وحدت و همدلی و فراموشی انتخابات می کند و تیم دلجوئی نزد رئیسی می فرستد اما به سخن وحدت آفرین و نصیحت رهبری که مردم را دوقطبی نکنید و مردم نفر را انتخاب کردند حمله کرد واینکه مردم بین دونفر ی

ادامه مطلب  

خبر  

اعضای لیست امید تهران به شورای شهر راه یافتند/ اصولگرایان در قم و اصلاح‌طلبان در مشهد پیشتازند

 
پس از پیروزی «حسن روحانی» در انتخابات ریاست جمهوری ، نوبت به شمارش آرای مردم در شوراهای اسلامی شهر و روستا رسید که بر این اساس پس از شمارش آراء، فرماندار تهران از ورود اعضای لیست امید به شورای شهر تهران، ری و تجریش خبر داد.

ادامه مطلب  

«تدبیر شرط لازم مدیریت سیاسی و قانونی در کشور »  

فصل نهم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به قوه مجریه مختص شده و سی اصل از این قانون را شامل می شود.
به عنوان نمونه در یکی از اصول یاد شده آمده است : « پس از مقام معظم رهبری ، رئیس جمهور عالی ترین مقام رسمی کشور است و مسئولیت اجرای قانون اساسی و ریاست قوه مجریه را جز در اموری که مستقیماً به رهبری مربوط می شود را بر عهده دارد».
 در مورد صفات و ویژگیهای رئیس جمهور در اصل دیگری می خوانیم: رئیس جمهور باید از میان رجال مذهبی و سیاسی که واجد شرایط زیر با

ادامه مطلب  

اصول چاپ ترانسفر  

اصول چاپ ترانسفر
 
در چاپ ترانسفر طرح ابتدا روی یک کاغذ چاپ می‌شود و سپس به وسیله دستگاه پرس همراه با حرارت روی پارچه منتقل می‌شود. طرح را روی کاغذ می‌توان به روش افست و دیجیتال چاپ کرد که البته کیفیت کار نهايي با چاپ افست بالاتر است. نکته کار اینجاست، رنگ‌هایی که روی کاغذ چاپ می‌شوند از نظر ظاهری هیچ شباهتی به نتيجه نهايي روی پارچه ندارند.تخصص و مهارت خاصی لازم است که بتوان درصد رنگ‌ها را طوری پیش‌بینی کرد که با توجه به جنس کاغذ، مرکب، ن

ادامه مطلب  

گلایۀ سیاسی پوتین از امریکا با بیان سخنان نیشدار !  

پوتین: القاعده و بن‌لادن دست‌پرورده آمريکا بودند
به گزارش خبرگزاری فارس،  ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور روسیه در مصاحبه با اولیور استون کارگردان آمريکایی  در فیلمی به نام مصاحبه‌های پوتین گفت که آمريکا حاضر است تا از تروریست‌ها برای  تضعیف اوضاع سیاسی روسیه استفاده کند.
وی اشاره کرد که چنانچه سازمان‌های اطلاعاتی آمريکا در حین جنگ چچن از شبه نظامیان آن حمایت کردند. پوتین گفت: در آن زمان، ما به وضوح دریافتیم که همتایان آمريکایی ما،  وقتی

ادامه مطلب  

آزمایش موتور موشکی با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای/ این موشک تا خاک آمریکا می‌رود  

 
به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، به نوشته روزنامه سان چاپ انگلیس، درست یک روز پس از آنکه از قول مقامات کره شمالی اعلام شد که موافق انجام گفتگوهای هسته ای هستند، گزارش ها از آزمایش موتور موشکی از سوی این کشور حکایت دارد که به عقیده کارشناسان می تواند یک کلاهک هسته ای را تا خاک آمريکا حمل کند.
رسانه های آمريکایی هم روز پنجشنبه اعلام کردند کره شمالی آزمایش جدیدی روی یک موتور موشک انجام داده است. شبکه فاکس نیوز به نقل از مقامات آمريکایی اعلام

ادامه مطلب  

نماز جمعه شهر بردخون 1 اردیبهشت 1396  

حجت الاسلام والمسلمین سید حسین رکنی حسینی امام جمعه بخش بردخون در خطبه های این هفته نماز جمعه با سفارش خود و نماز گزاران به رعایت تقوای الهی ، به اهداف بعثت پیامبر گرامی اسلام (ص) اشاره کرد و اظهار داشت: هُوَ الَّذی بَعَثَ فِی الأُمِّیّینَ رَسولًا مِنهُم یَتلو عَلَیهِم آیاتِهِ وَیُزَكّیهِم وَیُعَلِّمُهُمُ الكِتابَ وَالحِكمَةَ وَإِن كانوا مِن قَبلُ لَفی ضَلالٍ مُبینٍ .(سوره جمعه آیه 2) در آیه شریفه به دو فلسفه مهم بعثت پیامبر گرامی اسلام (

ادامه مطلب  

امروز ...  

#نه_به_اشرافیت#نه_به_رانت #نه_به_دروغ #نه_به_دولت_ناکارامد #نه_به_دولت_چهاردرصدی#نه_به_اختلاس#نه_به_حقوق_نجومی#نه_به_برجام #نه_به_روحانی 
+ واضح بود یا بیشتر بگم ؟!+ بعدا نوشت : رئیس جمهورِ منتخب ، حتی نزدیک به معیار های منم نبوده و نیست ولی خب رأی با اکثریتِ و منم با احترامِ کامل بهش احترام میذارم و برخلافِ ایــــن همه بی احترامی های حزبِ به اصطلاح پیروزِ انتخابات ، سکوت میکنم و چشم میدوزم به آزادی و امنیتی که آقای روحانی برای این چاهار سال ازش دم

ادامه مطلب  

یادداشت شمالی  

یادداشت سردبیر
تعداد بازدید : 551
توقع بی‌جای برخی نامزد ها
 
 
نویسنده : ولی زاده

ولی زاده- تک رأی می تواند آفتی باشد برای انتخابات شورا تا آن جا که حق انتخاب شدن را از برخی نامزدها سلب کند. حضور و شور و شوق انتخابات شوراهای اسلامی به گونه ای حرارت دارد که بر تبلیغات ریاست جمهوری نیز تأثیر چشمگیری داشته است تا آن جا که جان تازه ای به تبلیغات ریاست جمهوری بخشیده است. اما نکته حائز اهمیت این است که در انتخابات ریاست جمهوری، مردم به برنامه ها رأی

ادامه مطلب  

حکایت درماندگی یک رژیم، و بیچارگی یک ملت  

شاید اگر چند سال قبل با دقت به سخنرانی خامنه ای پس از حوادث انتخابات و انتصاب احمدی نژاد به مسند ریاست جمهوری توجه می شد میتوانستیم به راحتی شکست استخوانهای رهبری و اوج درماندگی و عجز او را دریابیم. انجا که در یک به نعل و به میخ زدن آشکارا میخواست تا هم دل هاشمی را بدست اورده هم ناطق را راضی نگهدارد و هم از احمدی نژاد و انتصاب خودش دفاع نماید.
 

ادامه مطلب  

نماز جمعه شهر بردخون 5 خرداد 1396  

حجت الاسلام عاشوری امام جمعه موقت بردخون در خطبه های این هفته نماز جمعه با سفارش خود و نماز گزاران به رعایت تقوای الهی ، با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان  اظهار داشت:ماه مبارک رمضان نزد خداوند از بهترین ماه های سال و روزهای آن شریف ترین روزها و شب های آن بهترین شب ها و ساعات آن بهترین ساعات است.وی افزود: برادران و خواهران نمازگزار : ماه مبارک رمضان ماهی است که شما را در آن به مهمانی خدا دعوت کرده اند و شما را مورد احترام و مورد پذیرایی قرا

ادامه مطلب  

انتقاد عفو بین‌الملل از دولت‌های آمریکا و مکزیک  

انتقاد عفو بین‌الملل از دولت‌های آمريکا و مکزیک
عفو بین الملل در گزارش اخیر خود فاش کرد که دولت های ایالات متحده آمريکا و مکزیک به صورت نظام مندی حقوق بشر هزاران پناهنده‌ای را که از جوامع و زادگاه‌شان به خاطر خشونت گریخته اند، زیر پا گذاشته‌اند.

ادامه مطلب  

فردا انتخابات دوازدهم  

طبق عرف خودم اصلا نمیخوام سیاسی بنویسم.
فقط امیدوارم آبادانی و امنیت برای مردم اتفاق بیفته و مردم مشکلات اجتماعی و اقتصادیشون حل بشه و همچنین خودم بتونم تو کار و درس و زندگیم موفق بشم.
سی خرداد هم تنها امتحانم هست ذهنم راحتتره چون روی کارهای محدودی میخوام کار کنم و امیدوارم خدا تو زندگی مشترکم منو کمک کنه.
دیروز رفتیم خواستگاری و نمیدونم چه بشود روز شنبه پاسخشون و البته بعدش مذاکرات طولانی.
الان مهسا و مونا نمیدونم چه بشود.
رفتن به خارج یا م

ادامه مطلب  

گزارش  

تمرین احزاب و جریان های سیاسی برای شروع ماراتن تبلیغات
تعداد بازدید : 1272
نسبت لیست ها با تخصص شهری
 
 

جریان ها، احزاب و فعالان سیاسی استان این روزها به شدت در حال پوست اندازی اند و لیست های خود را برای شورا نهايي می کنند. صف آرایی احزاب و فعالان سیاسی در خصوص ارائه لیست نامزدهای شورا روزهای نهايي را می گذراند و آنان شال و کلاه می کنند تا با رونمایی از لیست های خود ماراتن تبلیغاتی را شروع کنند. شنیده ها حاکی است اردوگاه اصولگرایان و اصلاح طلبا

ادامه مطلب  

نماز جمعه شهر بردخون 22 اردیبهشت 1396  

حجت الاسلام والمسلمین سید حسین رکنی حسینی امام جمعه بخش بردخون در خطبه های این هفته نماز جمعه با سفارش خود و نماز گزاران به رعایت تقوای الهی ، به ویژگی های منتظران راستین و یژگی های  حکومت حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف اشاره کرد و اظهار داشت:    پیامبر اکرم (ص) می فرماید: اَفْضَلُ اعمال امتی اِنْتِظارُ الْفَرَجِ.  انتظار فرج ، از بهترین اعمال امت من است.ایشان یکی از ویژگیهای منتظران راستین را استقامت و پایداری در برابر گناهان نام برد

ادامه مطلب  

آقای رئیس جمهور  

جناب ریاست جمهور ( بعمل کار برآید   به سخنرانی نیست)
مدتی است راجع بکارهای جنابعالی خاموش شده وسخنی نگفتم  وشما هرروز در سخنرانیها وعده واز برجام سخن می فرمائید ولی نکته اصلی یعنی ایجاد کار برای جوانان و سیر نمودن شکم ملت زیرفقر با حقوق زیر یک میلیون رافراموش نموده اید ملت گرسنه جاده شمال وجاده کرج واتوبوس ومترو نمی خواهند ملت گرسنه سیر کردن خانواده وخرج تحصیل دانش جویانشان را طلب دارند وشما ودولت محترمتان را به ترمیم اساسی راجع به بازنشس

ادامه مطلب  

نماز جمعه شهر بردخون 29 اردیبهشت 1396  

حجت الاسلام عاشوری امام جمعه موقت بردخون در خطبه های این هفته نماز جمعه با سفارش خود و نماز گزاران به رعایت تقوای الهی ، اظهار داشت:مروت و جوانمردی یکی از اصول و مبانی معاشرت که اصلی کهن و زیبا است اما در عین حال اصلی فراموش شده است.مروت و جوانمردی صفتی است که اگر در جامعه رشد کند خود به خود پستی و معصیت را از آن جامعه رخت بر می بندد.. انسانهای جوانمرد و با مروت اهل خیانت به ناموس و مال مردم نیستند ، اهل بخشش و ایثار هستند . اهل کینه نیستند اهل ضر

ادامه مطلب  

مرد کم رنگ بجای مرد پررنگ . . .  

 
صدای پاییز و کلاغ
صدای جارو در کوچه پیچیده,مردی که خسته است و مجبور!
هوای ابری که انگار هر لحظه باید منتظر باران بود
و از نمای پنجره اتاق من فقط کوه و ابر به چشم میخورد...
صدای شعله بخاری و من لا به لای رختخوابم...
از ان طرف خانه صدای باز و بسته شدن در های کابینت و نشانه های حضور مادرم می اید!
تلویزیون و صدای نحس گوینده که میگفت : دونالد ترامپ پیروز انتخابات ایالات متحده امریکا شد!
عجیب بود , اولش از جا پریدم . . . 
به فکر جهان و جامعه و جنگ و مرگ افت

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1